Program zajęć muzycznych w szkołach jest coraz uboższy, nie znaczy to jednak że nie warto nauki muzyki wprowadzać do życia naszych dzieci. Regularne lekcje muzyczne pozytywnie wpływają na pamięć i koncentrację, wspomagają naukę komunikacji, uczą systematyczności i wytrwałości, a do tego – uwrażliwiają na piękno…. [CZYTAJ WIĘCEJ]

Anna Jarecka

Profil nauczyciela na Facebooku TUTAJ.

Franciszek Derkowski

Alicja Pietrzak

Lilianna Nagórzańska

Marzena Walczewska:

Marta Łyżwińska

Aleksandra Zacharias

Dominika Frandlucha – aktorka z zespołu Teatru Bakałarz w Krakowie. Pasję do teatru rozwija nie tylko praktycznie, ale też historycznie – studiowała wiedzę o teatrze na Uniwersytecie Jagiellońskim, ukończyła także ZPSM im. M. Karłowicza na wydziale wokalnym (śpiew operowy). Maniaczka bajek Disneya, musicali, kajakarstwa turystycznego oraz podróży. Niepoprawna romantyczka i optymistka.

Kamila Bachula

Ewa Mączyńska – absolwentka Warszawskiej Szkoły Baletowej, wieloletni pedagog i choreograf Studia Baletowego Opery Krakowskiej.
Studio baletowe prowadzi w DK „Nowy Bieżanów” od wielu lat.
Przygotowuje dzieci z zakresu tańca klasycznego, ludowego jak również dostosowanego tematycznie do okazjonalnych pokazów.

W uznaniu za wieloletnie zasługi w dziedzinie kultury została w 2005 roku odznaczona przez Ministra Kultury RP odznaką Zasłużony Działacz Kultury i w roku 2013 medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis. W Studiu Baletowym DK „Nowy Bieżanów” pracuje nieprzerwanie od roku 1999.

Gabriela Kwoka

Zuzanna Juszkiewicz

Szkoła Tańca AS

Smyki z Gimnastyki

Krakowska Akademia Sportu

Akademia Tańca „Fuente de la amapola” – Katarzyna Dziurdzik

Marta Witek

Jadwiga Marchwica – Kierownik DK od kwietnia 2023; etnomuzykolog, wcześniej pracowała w działach edukacji Filharmonii Krakowskiej, Muzeum Inżynierii i Techniki w Krakowie oraz w Krakowskim Forum Kultury. Współzałożyła i przez blisko dziesięć lat współprowadziła portal Etnosystem.pl. W RadioJAZZ.fm prowadziła autorską audycję ETNOS, poświęconą kulturom świata i podróżowaniu. Pisała m.in. dla “Wysokich Obcasów”, “Gazety Krakowskiej”, “Miasta Kobiet”, udzielała się w “Piśmie Folkowym” i magazynie górskim „n.p.m.“. Miłośniczka muzyki wschodu oraz wędrówek po polskich górach.

  • Kurs komputerowy dla seniorów
  • Kurs obsługi smartphone’a dla seniorów
  • warsztaty ekologiczne dla szkół
  • warsztaty muzyczne dla szkół
  • spacery edukacyjne

TBA

Klaudia Mrówczyńska

Centrum Językowe SMART

Gliniana Warsztatownia

Jagoda Bieńko

Roboznawcy

Magdalena Fiołek