Loading...

Nasi instruktorzy

EDUKACJA ARTYSTYCZNA

Marzena Walczewska:

Marta Łyżwińska

Dominika Frandlucha – aktorka z zespołu Teatru Bakałarz w Krakowie. Pasję do teatru rozwija nie tylko praktycznie, ale też historycznie – studiowała wiedzę o teatrze na Uniwersytecie Jagiellońskim, ukończyła także ZPSM im. M. Karłowicza na wydziale wokalnym (śpiew operowy). Maniaczka bajek Disneya, musicali, kajakarstwa turystycznego oraz podróży. Niepoprawna romantyczka i optymistka.

Aleksandra Zacharias

Program zajęć muzycznych w szkołach jest coraz uboższy, nie znaczy to jednak że nie warto nauki muzyki wprowadzać do życia naszych dzieci. Regularne lekcje muzyczne pozytywnie wpływają na pamięć i koncentrację, wspomagają naukę komunikacji, uczą systematyczności i wytrwałości, a do tego – uwrażliwiają na piękno…. [CZYTAJ WIĘCEJ]

Anna Jarecka

Profil nauczyciela na Facebooku TUTAJ.

Franciszek Derkowski

Bartłomiej Rajski

Alicja Pietrzak

STUDIO BALETOWE

Ewa Mączyńska - absolwentka Warszawskiej Szkoły Baletowej, wieloletni pedagog i choreograf Studia Baletowego Opery Krakowskiej. Studio baletowe prowadzi w DK "Nowy Bieżanów" od wielu lat. Przygotowuje dzieci z zakresu tańca klasycznego, ludowego jak również dostosowanego tematycznie do okazjonalnych pokazów.

W uznaniu za wieloletnie zasługi w dziedzinie kultury została w 2005 roku odznaczona przez Ministra Kultury RP odznaką Zasłużony Działacz Kultury i w roku 2013 medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis. W Studiu Baletowym DK „Nowy Bieżanów" pracuje nieprzerwanie od roku 1999.

Studio baletowe - informacje

AKTYWNOŚĆ FIZYZCZNA

JĘZYKI OBCE

Adrianna Zegarska

Centrum Językowe SMART