Zumba

ZUMBA dla dorosłych i młodzieży

ZUMBA to jedne z najbardziej wymagających, a jednocześnie dających niesamowitą radość i satysfakcję programów treningowych. Połączenie fitnessu z tańcami latynoskimi świetnie usprawnia fizycznie, ale też przynosi efekty taneczne. I daje niesamowitego „kopa” energii!

Zumba to wyjątkowa forma treningu, która łączy w sobie elementy fitnessu z rytmicznymi tańcami. Podczas zajęć połączysz przyjemne z pożytecznym, uczestnicząc w godzinnej dawce ruchu i muzyki. To nie tylko forma aktywności fizycznej, ale także świetny sposób na redukcję stresu i poprawę samopoczucia.

Nie trzeba mieć wcześniejszego doświadczenia w tańcach ani nie trzeba umieć tańczyć perfekcyjnie – chodzi przede wszystkim o radość z ruchu i swobodę wyrazu. To doskonały sposób na aktywne spędzanie czasu i doskonalenie swojej kondycji fizycznej. Przygotuj wygodny strój sportowy, buty do tańca i gotowość do wyzwań – razem z Zumbą osiągniesz swoje cele fitness i będziesz się świetnie bawić!

Zajęcia przeznaczone są dla osób dorosłych oraz młodzieży powyżej 14 rż. 

Zajęcia prowadzone są do energicznej muzyki łączącej latino z disco.

Prowadząca: Zuzanna Juszkiewicz – certyfikowana instruktorka ZUMBY oraz animatorka

Termin: wtorki, godz. 19:00 – 20:00, czwartki, godz. 18:45 – 19:45 (po zebraniu się grupy – zajęcia nie wcześniej niż od 14 marca)

Opłaty: zajęcia opłacane są za miesiąc (4/8 zajęć w miesiącu), informacje nt. cen udzielamy telefonicznie i mailowo.

Obraz autorstwa Freepik.

plakat oferty dla Pań

Obrazy w plakacie autorstwa master1305 i lookstudio na Freepik.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *