nowy bieżanów FB

Smyki z Gimnastyki – zajęcia gimnastyczne dla dzieci

Smyki z Gimnastyki to zajęcia poprawiające postawę, kształtujące dobre nawyki i uczące dzieci zdrowego ruchu!

Jeśli obserwujesz u swojego dziecka garbienie, krzywienie się kolan czy stóp, raczkującą nadwagę lub zwyczajnie dużą potrzebę ruchu to nasza Gimnastyka Korekcyjna jest właśnie dla Was!

Smyki z Gimnastyki zapraszają na zajęcia gimnastyczne w naszym Domu Kultury w czwartki w godzinach:
16:00-16:45 grupa przedszkolna (3-6 lat)
16:50-17:50 grupa szkolna (7-12 lat)
Zapisy na zajęcia przyjmowane są WYŁĄCZNIE przez firmę „Smyki z Gimnastyki”. Zachęcamy do kontaktu z prowadzącymi: smykizgimnastyki@gmail.com tel: 727 778 865 oraz do zapisów przez formularz internetowy na stronie Smyków.

Smyki z Gimnastyki to zajęcia gimnastyki korekcyjnej dla dzieci, których głównym atutem jest zachęcenie dzieci do zdrowego ruchu i kształtowania prawidłowych nawyków poprzez zabawę. Aby zapisać dziecko na zajęcia, nie są wymagane żadne zaświadczenia od lekarza. Instruktorami są fizjoterapeuci, którzy chętnie pomogą ocenić postawę dziecka.
Obserwujesz garbienie u swojego dziecka?
Dostrzegasz krzywienie się kolan i stóp?
Chcesz aby Twoje dziecko więcej się ruszało?
Chcesz zarazić Je chęcią odkrywania nowych możliwości własnego ciała?
Chcesz zapewnić dziecku ćwiczenia pod okiem wykwalifikowanego fizjoterapeuty?
Podczas zajęć, twoje dziecko nauczy się, jak dbać o plecy, ustawienie miednicy i nóg. Odkryje w sobie chęć ruchu, poznawania własnego ciała. Prowadzący wspólnie z rodzicami obserwują postępy dziecka, analizują je oraz konsultują, aby pracować wspólnie nad świadomością ciała u dziecka. Po poznaniu podstawowych pozycji do ćwiczeń dodawane są podstawowe ćwiczenia akrobatyczne jak np. mostek, stanie na rękach, stanie na głowie, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność zajęć!

Na zajęciach prowadzący zwracają uwagę na szczegóły techniczne ćwiczeń i wpływają nie tylko na ciało ale też na świadomość dzieci. Dzieci dostawać będą również ćwiczenia do domu, aby utrwalić terapeutyczny efekt zajęć.

Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach do 12 osób co pozwala na odpowiednią korekcję podczas ćwiczeń. Ćwiczenia są dopasowane do rozwoju motorycznego danej grupy wiekowej. Prowadzone są też z różnymi sprzętami, dzięki czemu zajęcia nie są nudne i monotonne.

Więcej informacji www.smykizgimnastyki.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *