Teatr

„TEATRALNIŚCI” – zajęcia teatralno-aktorskie dla dzieci i młodzieży

Czy często uciekasz w świat wyobraźni, w którym to co niemożliwe istnieje naprawdę? Czy twój świat przepełniony jest magią? Kochasz bujać w obłokach? Czyż nie wspaniale jest móc stać się kimś całkiem innym? Być dzikim kotem, super bohaterem, magiem lub kosmonautką? To wszystko jest możliwe – w teatrze!

To tutaj właśnie drabina zamienia się w strome schody na szczyt wieży, kij od miotły może być błyszczącym mieczem, a kartonowa czapka – rycerskim hełmem. Teatr to drzwi dla wyobraźni i niepowtarzalna przepustka do świata TWOICH marzeń.

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w teatrze, wyczarować z nami niepowtarzalny świat na scenie, postawić pierwsze kroki w sztuce aktorskiej – te warsztaty są dla ciebie!

Zajęcia teatralno-aktorskie „TEATRALNIŚCI” skierowane są do dzieci w wieku 9 – 13 lat (istnieje możliwość utworzenia grupy dla młodzieży oraz dorosłych) i są świetnym sposobem na naukę systematyczności, pracy z ciałem i głosem w atmosferze zabawy i współpracy z rówieśnikami.

W programie warsztatów:
– gry i zabawy teatralne,
– praca z pamięcią, koncentracją i koordynacją,
– treningi wymowy i pięknego mówienia,
– duży nacisk na działanie ZESPOŁOWE, pracę w grupie, poczucie odpowiedzialności,
– tworzenie niewielkich form teatralnych, występy na koniec roku oraz przy okazji różnych uroczystości organizowanych przez Dom Kultury.

Zajęcia poprowadzi Dominika FRANDLUCHA – aktorka z zespołu Teatru Bakałarz w Krakowie. Pasję do teatru rozwija nie tylko praktycznie, ale też historycznie – studiowała wiedzę o teatrze na Uniwersytecie Jagiellońskim, ukończyła także ZPSM im. M. Karłowicza na wydziale wokalnym (śpiew operowy). Maniaczka bajek Disneya, musicali, kajakarstwa turystycznego oraz podróży. Niepoprawna romantyczka i optymistka. Niewątpliwie zajęcia z nią pozwolą wam rozwinąć skrzydła i uwierzyć w swoje siły!

Termin: poniedziałki, godz. 18:30 – 20:00 przy minimalnej liczbie 8 uczestników (grupa może liczyć maksymalnie 15 osób).

Cena: za zajęcia obowiązuje opłata semestralna (za 5 miesięcy, 4 zajęcia 1,5-godzinne w miesiącu) – informacji udzielamy telefonicznie.
Dla członków Spółdzielni Mieszkaniowej „Nowy Bieżanów” – atrakcyjne zniżki!
Więcej informacji pod nr telefonu 12 658 56 47 oraz mailowo biuro @ dknowybiezanow.pl.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *