Kolednicy

Hej kolęda, kolęda! – czyli kolędowanie w DK

Sezon kolędowy w pełni więc i w naszym Domu Kultury szykujemy się do wspólnego kolędowania! 

W piątek 19 stycznia, o godz. 18:15 odbędzie się koncert kolęd i utworów świątecznych klasy muzycznej pani Anny Jareckiej. Wystąpią uczniowie, którzy u pani Ani uczą się gry na fortepianie, ukulele i gitarze, a także specjalnie na tę okazję tworzony zespół muzyczny. Zabrzmią tradycyjne polskie kolędy ale także inne międzynarodowe utwory świąteczne i zimowe.

Publiczność będzie miała też okazję pośpiewać kolędy, a akompaniować będą uczniowie!

Hej, Przyjaciele - Hej kolęda, kolęda!
 
23 stycznia (wtorek) wystąpi bieżanowski zespół rozśpiewanych seniorów Hej, Przyjaciele! Usłyszymy najróżniejsze kolędy i piosenki zimowe, ale też sami będziemy mogli pośpiewać z zespołem. Czekają też drobne upominki dla najodważniejszych, którzy wystąpią z zespołem na scenie!
 
Koncert zespołu odbędzie się o godz. 18:00 – wstęp wolny! 
 
Zapraszamy też na pokaz studia baletowego, w piątek 26 stycznia o godz. 18:00. Dziewczynki, które od września ćwiczą pod okiem pani choreograf Ewy Mączyńskiej, wystąpią w specjalnych choreografiach zimowo-świątecznych z okazji Dnia Babci i Dziadka.
 
Zapraszamy zwłaszcza rodziców z dziećmi, które chciałyby zapisać się na zajęcia baletowe – pokaz będzie świetną okazją do tego, aby zobaczyć nad czym pracują dzieci podczas tych zajęć.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *