targ, fot. Pikisuperstar, Freepik.com

Bieżanowskie Targi Rozmaitości

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nowy Bieżanów” i Dom Kultury SM „NB” zapraszają przedsiębiorców, rękodzielników, twórców z krakowskiej Dzielnicy XII Bieżanów-Prokocim oraz dzielnic i miejscowości sąsiadujących, do udziału w pierwszych Bieżanowskich Targach Rozmaitości.

Targi mają na celu zaprezentowanie działających w naszej społeczności twórców, przedsiębiorców, rzemieślników i rękodzielników. Podczas weekendowych targów, będzie można zaprezentować swoje produkty, działalność, spotkać się z potencjalnymi klientami, sprzedać prezentowany towar i nawiązać kontakty handlowe i biznesowe.

Targi odbywać się będą w Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Nowy Bieżanów”, w budynku przy ul. Aleksandry 11. Do zagospodarowania przez wystawców jest cały teren Domu Kultury (stoiska planowane są w salach oraz hallu) a także zewnętrzne patio.

W ofercie dla wystawców przygotowane zostały stoiska o różnych rozmiarach i usytuowaniu – koszt stoiska zależy od umiejscowienia i powierzchni, jednak organizator zastrzega sobie prawo do wskazania miejsca, które będzie odpowiednie dla wynajmującego.

Proponowane terminy Targów to maj lub październik 2024 roku.

Więcej informacji – w piśmie do pobrania TUTAJ

Cennik i szczegółowe informacje zostaną przekazane zainteresowanym wystawcom bezpośrednio drogą mailową. 

Grafika autorstwa Pikisuperstar.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *