Bieżanowskie Lato 2024 – wstępne informacje o zapisach

Pytacie pytacie, więc odpowiadamy…
🎉🎉TAK!!! 🎉🎉 Oczywiście, że będą u nas letnie półkolonie! 💛🧡💛🧡
 
Oto kilka wstępnych informacji:
📆 Bieżanowskie Lato trwać będzie cały lipiec – 5 tygodni, czyli od 1 lipca do 2 sierpnia, pon – pt w godz. 7:30 – 15:30.
Przyjmujemy dzieci w wieku 6-12 lat (czyli kl. 0-6 podstawówki, rok urodzenia 2018 – 2012). Półkolonie zgłaszane są do Kuratorium Oświaty w Krakowie.
💰Opłaty NAJPRAWDOPODOBNIEJ  będą zbliżone do tych, które były zimą, czyli 390 zł za tydzień od uczestnika spoza SM i 330 zł za tydzień od uczestników będących dziećmi członków SM. Ostateczne kwoty zostaną podane bliżej terminu zapisów.
🧐 Opłata obejmuje: opiekę wychowawców, wszelkie materiały do zajęć, bilety wstępu, bilety komunikacyjne i autokar, ubezpieczenie NNW, drugie śniadanie (kanapka + słodki dodatek), napoje bez ograniczeń.
🤸🏻‍♀️ W programie w każdym tygodniu znajdą się: wyjścia na basen, wycieczki poza Kraków, warsztaty, gry terenowe i mnóstwo zabawy z naszymi super wychowawcami na terenie Bieżanowa.
📝 Zapisy uruchomimy 13 maja od godz. 13:00 (telefonicznie, mailowo, osobiście)
Warunkiem zapisu jest podanie imienia i nazwiska dziecka, wieku i nr tel kontaktowego. Jest to jednak jedynie REZEREWACJA miejsca! Ostateczny zapis i przydzielenie miejsca na półkolonię gwarantuje dostarczenie karty uczestnika oraz uiszczenie zaliczki i odpowiedniej opłaty.
W dniach 9-10 maja na stronie www.dknowybiezanow.pl zaprezentujemy dokładny plan tegorocznych półkolonii.
Tagi: Brak tagów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *