ulotka2023

Zapisy na zajęcia trwają – nowe kursy od października

Za nami pierwszy bardzo intensywny tydzień zajęć. Dziękujemy, że jesteście z nami!🥰 Tymczasem – zajęcia wciąż na Was czekają! Zobaczcie więc, na co zostały miejsca i zapisujcie się, póki jeszcze są! 🏃‍♀️
 
Przypominamy, że o zapisie decyduje kolejność wpłynięcia umowy uczestnika, a więc sam zapis na listę nie gwarantuje Wam miejsca! Warto więc przyjść do biura i jak najszybciej dopełnić formalności. 📃
 
🎼ZAJĘCIA Z KATEGORII MUZYKA:
Śpiew – wtorki, możliwe zapisy na listę rezerwową, rozpoczęcie od października
Kolorowe nutki – zajęcia dla maluchów do 5 rż z rodzicami, wtorki godz. 16:10.
 
🎨ZAJĘCIA Z KATEGORII SZTUKA:
Warsztaty plastyczne – szczególnie zachęcamy do zapisów dzieci młodsze w wieku 5-6 lat! Są też miejsca dla grupy 7-8 lat, czwartki, godz. 16:30 i 17:30.
Kurs rysunku i malarstwa – ostatnie miejsca na grupę o godz. 16:00.
 
🎭TEATRALNIŚCI – zajęcia teatralno-aktorskie dla dzieci i młodzieży, poniedziałki godz. 18:30 (można przyjść na próbę na pierwsze zajęcia i dać się wciągnąć w świat teatru!)
 
🤸ZAJĘCIA Z KATEGORII RUCH:
 
🩰 Studio Baletowe: dzieci w wieku 4-5 lat wtorki i piątki, godz. 17:15, dzieci 6-8 lat wtorki i piątki godz. 18:05.
Zajęcia trwają 45 minut, prowadzone są przez p. Ewę Mączyńską od lat związaną z Operą i Operetką Krakowską, z towarzyszeniem profesjonalnej akompaniatorki.
Zachęcamy do udziału w lekcji próbnej!
 
🤸 ZUMBA dla dorosłych – wtorki, godz. 19:00.
🏋️‍♀️ Gimnastyka dla Pań (fitness / aerobik) – wtorki i czwartki, godz. 18:30.
🧘‍♀️ Stretching z elementami jogi – wtorki i czwartki, godz. 19:45.
 
🥋 Karate Kids Boxing z Krakowska Akademia Sportu – zachęcamy do zapisów szczególnie dzieci starsze i takie, które miały już do czynienia z karate lub innymi sztukami walki!
poniedziałki i piątki godz. 16:15 – młodsi / początkujący, godz. 17:20 – starsi / średniozaawansowani.
🤼‍♀️ Samoobrona dla dorosłych z Krakowska Akademia Sportu – zajęcia od października dla młodzieży powyżej 14 rż oraz dorosłych
piątki, godz. 18:30
 
Smyki z Gimnastyki czyli zajęcia gimnastyczne / gimnastyki korekcyjnej dla dzieci! – czwartki, godz. 16:15 przedszkolaki, godz. 16:50 – podstawówka – zachęcamy do odwiedzin strony Smyków i zapoznania się z ofertą, zajęcia prowadzone są w atmosferze zabawy, która rozwija umiejętności zdrowego dbania o organizmy naszych dzieciaków 🙂
 
💃🏿 FLAMENCO z Fuente de la Amapola – zajęcia od października, kurs dla każdego, kto chce nie tylko nauczyć się pięknego tańca ale też podszkolić swoją koordynację, poczucie rytmu i rozruszać się przed zimą.
poniedziałki, godz. 19:00
 
🤹 ZAJĘCIA Z KATEGORII ROZWÓJ:
🇮🇹 JĘZYK WŁOSKI i 🇪🇸 JĘZYK HISZPAŃSKI dla dzieci i dorosłych – dokładne zasady grup w ustalaniu, ale zachęcamy do zapisów, abyśmy mogli jak najszybciej ruszyć z zajęciami! 
Planowany termin rozpoczęcia – początek października, poniedziałki i wtorki wieczorem.
 
📲 💻 Kurs komputerowy i kurs obsługi smartfona dla SENIORÓW – specjalne zajęcia w małych grupach dla seniorów! Komputery odczarowujemy we wtorki (godz. 11), a smartfony – w czwartki (godz. 11). Kursy obejmują 10 zajęć i pomogą każdemu Seniorowi odnaleźć się w cyber-świecie.
Rozpoczynamy we wtorek 3 października – Kurs komputerowy i czwartek 21 września – Obsługa smartfona.
Zapisy telefonicznie i osobiście w biurze.
 
💪 CERAMIKA dla dzieci i dorosłych – zajęcia z Gliniana Warsztatownia co drugą środę. Lepimy, tworzymy i malujemy!
godz .18:00 – dzieci, godz. 19:00 – dorośli.
 
Chcecie się zapisać lub uzyskać więcej informacji?
Dzwońcie ☎️ 12 658 56 47, piszcie na 📧 biuro@dknowybiezanow.pl lub odwiedźcie nas w biurze w budynku przy Aleksandry 11.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *