Kreatywne zajęcia dla każdego

Kreatywny kącik – zajęcia manualne dla każdego!

Magiczne jesienne lampiony, papierowe jeżyki, bombki z tasiemek, laleczki z wydmuszek, kolorowe ozdoby własnej roboty i sztuka z recyklingu. W kreatywnym kąciku każdy przedmiot może stać się inspiracją do zrobienia czegoś pięknego, ozdobnego, dekorującego!

Kreatywny kącik to zajęcia dla każdego, szczególnie jednak zapraszamy osoby dorosłe i młodzież a także rodziców z dziećmi szkolnymi.

Każde zajęcia to zamknięta historia – o papierowej śnieżynce, wydmuszkowej księżniczce czy filcowych koralach! Będziemy robić wszystko sami, z pomocą prostych narzędzi i najróżniejszych produktów – zarówno tych doskonale nam znanych z półek sklepów papierniczych i pasmanterii, ale też tych „wygrzebanych z kosza”. Tak tak, spróbujemy dać drugie życie „śmieciom”! 

Ale to później… zaczniemy od czegoś prostszego i bardziej aktualnego 🙂

Pierwsze tematy Kreatywnego kącika to:

23.11: Andrzejkowe czary-mary – ozdoby związane z zabawami andrzejkowymi i rozświetlaniem ponurych jesiennych wieczorów…
30.11: Św. Mikołaj z wydmuszki – ozdoby z wydmuszek kojarzą się z Wielkanocą, a my zrobimy niepowtarzalne wydmuszkowe laleczki!
7.12: Zima z papieru – tradycyjne jeżyki, wycinanki i przepiękne mieniące się bombki
14.12: Satynowe bombki – eleganckie i misterne, a każda niepowtarzalna. Idealny dodatek do świątecznych upominków.

Stworzone na zajęciach ozdoby, będą świetnym dodatkiem do świątecznych prezentów, przydadzą się do dekoracji stroików, choinek, wieńców… Czy po prostu waszych domów!

Podczas zajęć poznamy tradycyjne metody tworzenia ozdób, nauczymy się sprawnie operować nożyczkami, papierem, bibułą i tworzyć z nich małe arcydzieła. 

Jesień i zima to najlepszy czas na takie zajęcia – w te zimne deszczowe wieczory dołączcie do kreatywnej grupy i rozgrzejcie się artystycznym działaniem!

Zajęcia poprowadzi Kamila Bachula.

Kamila Bachula

 

 

 

 

 

 

 

 

 

***

Zajęcia Kreatywny kącik odbywać się będą 2 razy w miesiącu (chyba, że zainteresowanie będzie większe).
Każdorazowo na zajęcia musi zebrać się minimalna liczba 6 uczestników.
Zajęcia należy opłacić z góry – przelewem na konto Domu Kultury – za min. 2 zajęcia.

Koszt pojedynczych zajęć: 54 zł dla osób spoza Spółdzielni Mieszkaniowej „Nowy Bieżanów”, 42 zł – członkowie Spółdzielni (wymagana opłata z góry za min. 2 zajęcia!)

Termin zajęć: czwartki, godz. 19:00 – 20:30, sala plastyczna

Harmonogram zajęć w I semestrze roku szkolnego 2023/2024:

22 listopada, 29 listopada, 7 grudnia, 14 grudnia, 11 stycznia 2024, 25 stycznia, 8 lutego

Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały, a wykonane ozdoby przechodzą na własność uczestnika.

Warunki uczestnictwa w zajęciach:
Aby uczestniczyć w zajęciach, należy dostarczyć do Biura DK wypełnioną umowę – do pobrania TUTAJ lub bezpośrednio w biurze (umowa na osobę obowiązuje do końca roku szkolnego).

Na zajęcia obowiązuje lista chętnych.
Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie i mailowo – decyduje kolejność wpłat (najlepiej po potwierdzeniu miejsca przesłać potwierdzenie przelewu).
MOŻNA zapisać się na wszystkie zajęcia z góry, jednak o przyjęciu na dany termin decyduje WPŁATA odpowiedniej kwoty za daną ilość zajęć!

Jeśli jesteście zdecydowani na pojedynczy temat – wpłata za drugie zajęcia zostaje i przy zapisie na kolejny wystarczy poinformować, że już była wpłata uiszczona.

Prosimy o przestrzeganie tej zasady, ponieważ do realizacji zajęć potrzebne jest przygotowanie odpowiedniej liczby materiałów.

UWAGA! Zajęcia w danym dniu (z harmonogramu) odbędą się przy MINIMALNEJ liczbie 6 uczestników (opłaconych!).
Wpłat (i przesłania potwierdzenia wpłaty) można dokonywać najpóźniej do dnia poprzedzającego dzień zajęć (środa) do godz. 15:00!

Obraz autorstwa Freepik 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *