Loading...
AktualnościAktualności i wydarzenia

Uwaga! Majowe zmiany w harmonogramie!

Wiosna wreszcie nadeszła, a wraz ze zmianami w pogodzie idą zmiany w naszym harmonogramie. Poniżej lista zmian, które wejdą w życie od maja. Nowe godziny zajęć nanieśliśmy też w tabelach w Domu Kultury i w „Dokumentach do pobrania”.

JOGA W DOMU KULTURY SM „NOWY BIEŻANÓW”

Wychodząc na przeciw sporemu zainteresowaniu zajęciami jogi wprowadzamy następujące zmiany:

Poniedziałki, godz. 20, Sala Baletowa: zajęcia „Trening mięśni dna miednicy” zmieniają się w „Joga dla zdrowego kręgosłupa” – będą to zajęcia skupiające się na zdrowej stabilnej postawie, wzmacniające dolne partie kręgosłupa, wykorzystujące elementy ćwiczeń z jogi. 
Zajęcia odbywają się w relaksującej atmosferze, przy blasku kojącym zapachu naturalnych świec.

Środy, godz. 19:15, Sala Widowiskowa:Stretching z elementami jogi” – zajęcia, które przyciągnęły sporo uczestniczek przenosimy do większej sali! Będą się zaczynać 15 minut wcześniej. Niezmienna jest atmosfera relaksu, głębokiego rozciągania i odpoczynku.

Gimnastyka dla Pań – zmianie ulegają godziny oraz sale:
Poniedziałki, godz. 18:45, Sala Widowiskowa
Środy, godz. 18:00, Sala Baletowa

WARSZTATY TEATRALNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Pierwsze dwa miesiące działań naszej nowej grupy teatralnej zaowocowały projektem filmowym! Zachęcamy młodzież i dzieci, które chciałyby potrenować pod okiem prawdziwej aktorki teatralnej, Dominiki Frandluchy, i wystąpić na teatralnej scenie!

Od maja zajęcia wracają na salę widowiskową, a więc będziemy ćwiczyć obycie na scenie teatralnej i przygotowywać się do czerwcowego spektaklu.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki w godz. 18:45 – 20:15.

Więcej informacji TUTAJ.

TANIEC TOWARZYSKI DLA KAŻDEGO

Zajęcia taneczne w naszym Domu Kultury prowadzi Szkołą Tańca AS państwa Gąsiorowskich. Od maja zmianie ulegną godziny i sale, w których odbywają się zajęcia:

godz. 17:45, Sala Baletowa – Dzieci młodsze
godz. 18:30, Sala Baletowa – Dzieci starsze
godz. 19:20, Sala Baletowa – Dorośli grupa 1 
godz. 20:30, Sala Widowiskowa – Dorośli grupa 2

Uwaga! Do wszystkich grup są wolne miejsca – zapisy prowadzi Szkoła Tańca AS.

KURS KOMPUTEROWY DLA SENIORÓW

Od 9 maja rusza Kurs Komputerowy dla Seniorów. Kurs obejmuje 6 spotkań, we wtorki o godz. 10:30. Jeśli grupa wtorkowa się zapełni, uruchomiona zostanie druga grupa – w czwartki o godz. 10:30 lub poniedziałki o godz. 19:00. Zapraszamy do zapisów telefonicznie lub osobiście w biurze DK.

ZIELONE PATIO DK 

Podczas zajęć w ramach obchodów Dnia Ziemi w Domu Kultury, zaczęliśmy tworzyć „Zielone Patio”. Na betonowym patio pod oknami biura i sali nr 1 stanęły donice z kwiatami, ziołami, warzywami i innymi roślinami. Zachęcamy do wzięcia udziału w dalszym tworzeniu patio – przyjmujemy ziemię, donice, rośliny, a także palety i inne elementy do wystroju patio. Można też przyjść i samemu coś zasadzić, podlać, obejrzeć roślinki i przyjrzeć się, jak sobie radzą. Niech to będzie nasza wspólna zielona oaza!

Zobacz jak przebiegał Dzień Ziemi pod hasłem „Bądź dobrym Ziemianinem!” TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *