Loading...

Nasi instruktorzy

Studio baletowe

Studio baletowe prowadzi absolwentka Warszawskiej Szkoły Baletowej, wieloletni pedagog i choreograf Studia Baletowego Opery Krakowskiej. Przygotowuje dzieci z zakresu tańca klasycznego, ludowego jak również dostosowanego tematycznie do okazjonalnych pokazów.

W uznaniu za wieloletnie zasługi w dziedzinie kultury została w 2005 roku odznaczona przez Ministra Kultury RP odznaką Zasłużony Działacz Kultury i w roku 2013 medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis. W Studiu Baletowym DK „Nowy Bieżanów" pracuje nieprzerwanie od roku 1999.

Rytmika

Zajęcia z Rytmiki prowadzi instruktorka posiadająca przygotowanie artystyczne w zakresie sztuki muzycznej specjalność rytmika na Akademii Muzycznej w Krakowie.

Nauka gry na gitarze.

Zajęcia prowadzi absolwent Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, doświadczony nauczyciel gry na instrumentach w klasie gitary klasycznej, akustycznej oraz elektrycznej.

Nauka gry na pianinie

Zajęcia z nauki gry na pianinie prowadzi absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie fortepianu i studiów muzykologicznych na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Śpiew

Indywidualną naukę śpiewu prowadzi absolwentka wokalistyki Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia, obecnie studentka Akademii Muzycznej w Krakowie na Wydziale Wokalno-Aktorskim oraz uczestniczka dodatkowych warsztatów muzyczno-teatralnych, doświadczony instruktor wokalny i nauczyciel emisji głosu.