fot. Freepik.com

JĘZYK HISZPAŃSKI dla dzieci i dorosłych

Język hiszpański to jeden z najciekawszych i najbardziej popularnych języków obcych. Posługują się nim nie tylko Hiszpanie, ale niemalże wszyscy mieszkańcy Ameryki Południowej oraz wielu krajów, które odwiedzamy podczas egzotycznych wakacji. Nauka języka w Domu Kultury to świetny sposób na poznanie kultury kraju, pierwszych kroków w poznaniu gramatyki, ale też oswojeniem się z prostymi zwrotami, dzięki którym szybko odważycie się na proste rozmowy.

Nauka języka w naszym DK odbywa się jako zamknięty kurs obejmujący określoną liczbę godzin w ramach semestrów szkolnych (kurs I: nie wcześniej niż od 19 września 2023 – 6 lutego 2024, kurs II: nie wcześniej niż 27 lutego 2024 – 25 czerwca 2024).

Zajęcia są luźne a ich celem jest oswojenie z językiem, nauka zwrotów przydatnych na wyjazdach, uczenie się w sposób nietypowy, na przykład z wykorzystaniem piosenek czy filmów. To spotkanie z językiem i krajem, kulturą, sztuką, tradycjami. 

Zajęcia dla dzieci będą świetnym początkiem do nauki języka obcego i poszerzeniem wiedzy z nauki szkolnej.

Prowadząca: Małgorzata Pluta

Termin: dzieci do 13 rż – wtorki, godz. 17:15 – 18:00 (45 min), dorośli i młodzież od 14 rż – wtorki, godz. 18:15 – 19:45 (90 min)

Opłaty: kurs opłacany jest semestralnie (15 lekcji w semestrze), możliwe jest rozłożenie opłaty na raty.

Informacji na temat kosztów i zapisy prowadzone są przez biuro DK telefonicznie i mailowo.

UWAGA! Kurs rozpocznie się po zebraniu odpowiedniej liczby chętnych – zachęcamy to zapisów!

Obraz autorstwa Freepik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *